
Шестерня 1-ої передачі вторинного валу КПП ГАЗель Next ГАЗ(А21R22-1701106) (вир-во ГАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 5500815148
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шестерня 1-ої передачі вторинного валу КПП ГАЗель Next ГАЗ(А21R22-1701106) (вир-во ГАЗ)
Номер деталі А21R22-1701106, призначена для СНГ Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 123x123x30мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | А21R22-1701106 |
| Виробник | Горьковський автомобільний завод |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Марка | СНГ Авто |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
