
Опора амортизатора CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во PARTS-MALL)
440 ₴
- В наявності
- Код: 5500871995
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора амортизатора CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCNC-002F, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x50мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCNC-002F |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
