
Сайлентблок важеля CHEVROLET LACETTI передн. вісь, задн. (вир-во PARTS-MALL)
310 ₴
- В наявності
- Код: 5500871997
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHEVROLET LACETTI передн. вісь, задн. (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCBC-005B, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x40мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCBC-005B |
| Виробник | Parts-Mall |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
