
Опора аморт. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во Lemferder)
530 ₴
- В наявності
- Код: 5500872010
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. CHEVROLET LACETTI передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 37046 01, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x60мм., орієнтовна вага - 0,62600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37046 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
