
Втулка стаб. Chevrolet Lacetti J200 03-08 передн. ось NEW GV0125 (вир-во CTR)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5500877022
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стаб. Chevrolet Lacetti J200 03-08 передн. ось NEW GV0125 (вир-во CTR)
Номер деталі CVKD-28, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x40мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-28 |
| Виробник | Central Corporation |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
