
Сайлентблок важiля Chevrolet Aveo передня вісь, задній NEW GV0130 (вир-во CTR)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5500877027
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важiля Chevrolet Aveo передня вісь, задній NEW GV0130 (вир-во CTR)
Номер деталі CVKD-33, призначена для Aveo, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 58x58x45мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-33 |
| Виробник | Central Corporation |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Довжина | 58 мм |
| Марка | Aveo |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
