
Сайлентблок важiля Chevrolet Aveo передн. вiсь, передн. NEW GV0131 (вир-во CTR)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5500877030
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важiля Chevrolet Aveo передн. вiсь, передн. NEW GV0131 (вир-во CTR)
Номер деталі CVKD-34, призначена для Aveo, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x50x35мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-34 |
| Виробник | Central Corporation |
| Висота | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Довжина | 35 мм |
| Марка | Aveo |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
