
Наконечник тяги рульової Chevrolet Cruze 09- Orlando 11- Opel Astra J 09-15 NEW CE0291 (вир-во CTR)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5500879802
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник тяги рульової Chevrolet Cruze 09- Orlando 11- Opel Astra J 09-15 NEW CE0291 (вир-во CTR)
Номер деталі CEKD-19, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CEKD-19 |
| Виробник | Central Corporation |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
