
Наконечник тяги рульової Chevrolet Captiva C140 11- Opel Antara 06- NEW CE0294 (вир-во CTR)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 5500879803
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник тяги рульової Chevrolet Captiva C140 11- Opel Antara 06- NEW CE0294 (вир-во CTR)
Номер деталі CEKD-21, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x145x40мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CEKD-21 |
| Виробник | Central Corporation |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
