Диск гальмівний DAEWOO LANOS SOHC R13 передн. (вир-во VALEO PHC)
Номер деталі R3002, призначена для DAEWOO, Lanos.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x60мм., орієнтовна вага - 4,35600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R3002 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.35600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

