
Насос водяний CHEVROLET LACETTI седан 1.6 (Вир-во VALEO PHC)
880 ₴
- В наявності
- Код: 5600471210
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний CHEVROLET LACETTI седан 1.6 (Вир-во VALEO PHC)
Номер деталі WP5025, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x110мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP5025 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
