
Ролик натягу ременя ГРМ DAEWOO MATIZ, TICO (Вир-во VALEO PHC)
530 ₴
- В наявності
- Код: 5600471308
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натягу ременя ГРМ DAEWOO MATIZ, TICO (Вир-во VALEO PHC)
Номер деталі K6134, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,17300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K6134 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17300 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
