
Насос водяний DAEWOO TICO, MATIZ (вир-во VALEO PHC)
870 ₴
- В наявності
- Код: 5600471310
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний DAEWOO TICO, MATIZ (вир-во VALEO PHC)
Номер деталі WP5019, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x90мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP5019 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
