
Прокладка головки блоку CHEVROLET F15D3/F16D3/F14D3 (вир-во PARTS-MALL)
530 ₴
- В наявності
- Код: 5600517193
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку CHEVROLET F15D3/F16D3/F14D3 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGC-M013, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x390x4мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGC-M013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
