
Прокладка головки блоку CHEVROLET LACETTI F18D3 (вир-во PARTS-MALL)
570 ₴
- В наявності
- Код: 5600517197
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку CHEVROLET LACETTI F18D3 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGC-M056, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x400x2мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGC-M056 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
