
Прокладка головки блоку DAEWOO CIELO G15MF/F15S3/F14S3/G16LF (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 5600517203
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку DAEWOO CIELO G15MF/F15S3/F14S3/G16LF (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGC-N010, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x400x3мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGC-N010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
