
Прокладка головки блоку CHEVROLET AVEO, LACETTI (вир-во PARTS-MALL)
330 ₴
- В наявності
- Код: 5600517206
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку CHEVROLET AVEO, LACETTI (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGC-N021, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x400x5мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGC-N021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Nubira, Nexia, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
