
Насос водяний CHEVROLET, DAEWOO Matiz (M200, M250) (M100) 0.8 (вир-во PARTS-MALL)
860 ₴
- В наявності
- Код: 5600517303
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний CHEVROLET, DAEWOO Matiz (M200, M250) (M100) 0.8 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PHC-001, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x80мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PHC-001 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
