![Насос водяний DAEWOO Lanos хетчбек (KLAT) 1.6 16V [A16DMS] (вир-во PARTS-MALL), фото 1](https://images.prom.ua/5154676670_nasos-vodyanij-daewoo.jpg)
Насос водяний DAEWOO Lanos хетчбек (KLAT) 1.6 16V [A16DMS] (вир-во PARTS-MALL)
920 ₴
- В наявності
- Код: 5600517305
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний DAEWOO Lanos хетчбек (KLAT) 1.6 16V [A16DMS] (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PHC-003, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x110мм., орієнтовна вага - 0,95600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PHC-003 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95600 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
