Насос водяний CHEVROLET Epica 05- (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PHC-011, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x150x120мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PHC-011 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Adam, Insignia, Astra, Cascada, Orlando, Corsa, Aveo, Zafira, Cruze, Mokka, Epica, Meriva |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

