
Колодка гальм. диск. Chevrolet Epica(V200) (вир-во PARTS-MALL)
620 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5600517993
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. Chevrolet Epica(V200) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKC-017, призначена для DAEWOO, DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKC-017 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴/комплект
