
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA (вир-во PARTS-MALL)
770 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5600517994
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKC-018, призначена для DAEWOO, DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x60мм., орієнтовна вага - 1,42000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKC-018 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴/комплект
