
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA передн. (вир-во PARTS-MALL)
1 020 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5600517996
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA передн. (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKC-020, призначена для DAEWOO, DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x70мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKC-020 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴/комплект
