
Фільтр салону DAEWOO LEGANZA(V100) (вир-во PARTS-MALL)
390 ₴
- В наявності
- Код: 5600518344
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону DAEWOO LEGANZA(V100) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMC-001, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x305x35мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMC-001 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Leganza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
