
Фільтр салону DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
330 ₴
- В наявності
- Код: 5600518347
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMC-009, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x240x30мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMC-009 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
