
Фільтр салону CHEVROLET CRUZE (вир-во PARTS-MALL)
320 ₴
- В наявності
- Код: 5600518348
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону CHEVROLET CRUZE (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMC-011, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x280x50мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMC-011 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, SRX, CT6, Karl, 9-5, Spark, Malibu, Orlando, Volt, Zafira, Mokka, Combo, Meriva, Astra, Cascada, Aveo, Cruze, CTS, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
