
Трос зчеплення DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
420 ₴
- В наявності
- Код: 5600519979
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трос зчеплення DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PTC-004, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x830x30мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PTC-004 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос зчеплення |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
