
Трос спідометра (вир-во PARTS-MALL)
460 ₴
- В наявності
- Код: 5600519981
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трос спідометра (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PTC-006, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x20мм., орієнтовна вага - 0,18200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PTC-006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос спідометра |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nexia |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
