
Трос спідометра DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
460 ₴
- В наявності
- Код: 5600519988
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трос спідометра DAEWOO MATIZ (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PTC-015, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x460x10мм., орієнтовна вага - 0,08500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PTC-015 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос спідометра |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
