
Трос ручного гальма DAEWOO LANOS правий. (вир-во PARTS-MALL)
640 ₴
- В наявності
- Код: 5600519996
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трос ручного гальма DAEWOO LANOS правий. (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PTC-023, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x350x20мм., орієнтовна вага - 0,58500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PTC-023 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
