
Стійка стабілізатора DAEWOO LACETTI(J200) лів. (вир-во PARTS-MALL)
370 ₴
- В наявності
- Код: 5600520401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора DAEWOO LACETTI(J200) лів. (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCLC-007, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x310x40мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLC-007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
