
Поршень CHEVROLET Aveo/Lacetti 79,25 1,6 16V з пальцем (вир-во PARTS-MALL)
620 ₴
- В наявності
- Код: 5600520499
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень CHEVROLET Aveo/Lacetti 79,25 1,6 16V з пальцем (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXMSC-011B, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 78x78x50мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXMSC-011B |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
