
Поршень CHEVROLET AVEO 76,50 STD 1,5 8V з пальцем (вир-во PARTS-MALL)
610 ₴
- В наявності
- Код: 5600520504
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень CHEVROLET AVEO 76,50 STD 1,5 8V з пальцем (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXMSC-013A, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,28500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXMSC-013A |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
