
Патрубок обігрівача DAEWOO MATIZ(M100) (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 5600520585
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок обігрівача DAEWOO MATIZ(M100) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNMC-057, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x230x20мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNMC-057 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
