
Патрубок обігрівача DAEWOO NUBIRA (вир-во PARTS-MALL)
310 ₴
- В наявності
- Код: 5600520589
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок обігрівача DAEWOO NUBIRA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNMC-062, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x260x30мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNMC-062 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
