Патрубок обігрівача NUBIRA(J100) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNMC-072, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x260x30мм., орієнтовна вага - 0,08500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNMC-072 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

