
Патрубок обігрівача DAEWOO NUBIRA(J100) (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 5600520593
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок обігрівача DAEWOO NUBIRA(J100) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNMC-073, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x400x20мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNMC-073 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
