Диск колісний 14х5,5 4x100 Et 49 DIA 56,56 DAEWOO (в упак.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 17-3101015, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400x400x170мм., орієнтовна вага - 8,00000кг.
Примечание: цвет металлик, в упаковке.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 400 мм |
| Код запчастини | 17-3101015 |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

