
Диск колісний 13х5,0 4x100 Et 49 DIA 56,56 DAEWOO (в упак.)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 5600620046
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск колісний 13х5,0 4x100 Et 49 DIA 56,56 DAEWOO (в упак.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі Т1301-3101015, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 375x375x170мм., орієнтовна вага - 6,40000кг.
Примечание: 13х5,0 4x100 Et 49 DIA 56,56цвет металлик, в упаковке.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 6.4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 375 мм |
| Код запчастини | Т1301-3101015 |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
