
Ремінь клиновий AVX 13X1500 (вир-во DAYCO)
380 ₴
- В наявності
- Код: 5700378773
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь клиновий AVX 13X1500 (вир-во DAYCO)
Номер деталі 13A1500C, призначена для DAF.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x350x10мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13A1500C |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Trooper, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
