
Циліндр зчепл. робоч.FORD TRANSIT 2.3-2.4 00-06 (Вир-во LUK)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 5800148215
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчепл. робоч.FORD TRANSIT 2.3-2.4 00-06 (Вир-во LUK)
Номер деталі 512 0359 10, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x240x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 512 0359 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
