Опора кульова FORD FIESTA III 89-97 перед. міст (Вир-во FAG)
Номер деталі 925202, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x80мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 925202 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

