
Сайлентблок важеля FORD (Старий номер 985236) (Вир-во FAG)
430 ₴
- В наявності
- Код: 5800300765
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD (Старий номер 985236) (Вир-во FAG)
Номер деталі 985236, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x60мм., орієнтовна вага - 0,37800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 985236 |
| Виробник | Ruville |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
