Підшипник вижимний FORD (Вир-во SKF)
Номер деталі VKC 2161, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2161 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

