
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
770 ₴
- В наявності
- Код: 5800407746
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 7PK1905, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x200x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK1905 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, RAV4, Scorpio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
