
Опора кульова FORD (Старий номер 925201) (Вир-во FAG)
770 ₴
- В наявності
- Код: 5800411059
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD (Старий номер 925201) (Вир-во FAG)
Номер деталі 925201, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x80мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 925201 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴
