
Ролик провідний FORD (Вир-во SKF)
740 ₴
- В наявності
- Код: 5800414319
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик провідний FORD (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 34031, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x60мм., орієнтовна вага - 0,16700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 34031 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 65 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16700 кг |
| Довжина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
