
Ролик натяжний FORD (Вир-во SKF)
3 540 ₴
- В наявності
- Код: 5800414322
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний FORD (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 34702, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x190x125мм., орієнтовна вага - 1,31200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 34702 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр | 65 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 125 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.31200 кг |
| Довжина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴
