Підшипник вижимний FORD ESCORT,FIESTA 1,1-1,3-1,4-1,6 81- (Вир-во SKF)
Номер деталі VKC 2548, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2548 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Orion, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

