
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO передн. (вир-во SANGSIN)
1 360 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5800420010
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO передн. (вир-во SANGSIN)
Номер деталі SP2101-F, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x190x80мм., орієнтовна вага - 2,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2101-F |
| Виробник | Sangsin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴/комплект
